Sıkça Sorulan Sorular

  • Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa Nedir ? 

Paykasa ön ödemeli kart sistemidir , alışverişlerinizde sizleri dolandırılmadan ve kimlik paylaşımı yapılmadan ödeme yapmanızı sağlar. 19 haneli pin kodu sistemi ile çalışmaktadır.

Paykasa Nerelerde Kullanılır ?

Paykasa genellikle ön ödemelerde kullanılır ve  ( E - Ticaret , Alışveriş  , Online Oyunlar  ) olarak 3 farklı kategoride aktif olarak kullandığını görmekteyiz.

Neden Kredi Kartı Yerine Paykasa Tercih Etmeliyim ?

Kredi kartı ile internet üzerinden her sitede ödeme yapmanız mümkün değildir , eğer ki yaparsanız dolandırılmayı göz göre göre göze almış olursunuz. Paykasa kart kullanarak gönül rahatlığında ve kimlik bilgisi paylaşımı yapmadan dünyanın her yerinde ödeme yapabilirsiniz. Faiz ödemezsiniz ve limit kesinlikle yoktur.

Paykasa Bana Nasıl Teslim Edilecek ?

Paykasa satın alırken sitemimizde bulunan Canlı Destek Bölümüne bağlanırken sizlerden telefon numarası talep edilecektir. Satın alma işlemini tamamladığınızda talep edilen telefon numaranıza (SMS) olarak Paykasa Pin Kodunuz gönderilecektir.

Aldığım Paykasa Kodları Için Fatura Kesiliyor Mu?

Paykasa için fatura kesilir  , havale işlemini gerçekleştiren kişi adına Muhasebe çalışanlarımız tarafından fatura kesilir ve istediği adrese gönderilir.

Paykasa Yasal Mıdır?

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasını yasalarında ve BDDK Kanunlarında her hangi bir satış yasağı bulunmamaktadır. Bugüne kadar'da hiç bir şekilde Ön ödemeli kartlar adına hiç bir yasal olmayan bir belge paylaşımı yapılmamıştır.